מה יציל את הבית שלכם?

שימוש  בחומרי בנייה זולים, תזוזות של השלד-כל אלה יכולים לגרום להופעתם של סדקים במבנה. גילוי סדקים במבנה יכול לגרום להופעת רטיבות שיכולה לסכן חיים ולגרום לירידה בנכס.

 

בדיקת בית לפני קניה עושים בבדק נדלן 

מדוע נוצרים סדקים בקירות?

  • הופעת ליקויי בנייה: סדקים יכולים להופיע כתוצאה מליקויי בנייה שונים כתוצאה עבודה רשלנית של הקבלן למשל, שימוש בחומרי בניין זולים,מינון לא נכון של חומרים.
  • הבדלי טמפרטורות: סדקים בקירות יכולים להופיע גם כתוצאה משינויים בהבדלים בטמפרטורה. ביום ההתחממות של המבנה יכולה ליצור שינויים ולגרום להופעת סדקים.

כיצד מהנדס יכול לסייע לכם?

במידה והסדקים חמורים, יש לערב איש מקצוע מומחה באיטום סדקים. סדקים המתגלים במבנה חייבים להיסגר על מנת לאפשר לכם להמשיך שבגרת החיים. קונסטרוקטור מומחה בתחום יכול להמליץ על סוג התיקון, עלותו והנזקים שנגרמו. חוות דעת של קונסטרוקטור תאפשר לכם לדרוש מהקבלן לתקן את הסדקים במבנה, כאשר חלה אחריות על המבנה.

ניתן להבחין בסוגים שונים של סדקים:

1. סדקים קלים: סדקים שניתן לתקנם באמצעות שימוש בחומרי איטום שונים המונעים רטיבות.

2.סדקים עובדים: סדקים הנוהגים להתפשט ולהגיע למקומות שונים בבית, ולכן יש לאטום את הבית באמצעות חומרי איטום גמישים שישתלבו עם עבודת האיטום.

בדיקת בית לפני קניה וחוות דעת של קונסטרוקטור עשויה לחסוך לכם כסף רב. לעיתים,הופעת סדקים במבנה עשבייה להביא אתכם לכותלי בית המשפט בניסיון להוכיח כי מדובר באחריות של הקבלן לתקן את הנזק.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *