כיצד נעשית בדיקת רטיבות?

בעת רכישת דירה ישנם לא מעט סיכונים. אף אחד שרוכש דירה לא מעוניין להשקיע את סכומי הכסף במבנה רק כדי לגלות אחר כך שיש בעיות שהוא לא היה מודע להן קודם. אחת הבדיקות החשובות ביותר שיש לבצע היא בדיקת רטיבות כדי לבדוק שאין מבנים רטובים. בשונה מבעבר, כיום ניתן לבצע בדיקת רטיבות מבלי להיכנס לצנרת או לשבור את המבנה.

בדיקת מבנים לפני רכישה זהו צעד חשוב שאין לחסוך בו

בלי לפרק את הצנרת

בדיקת רטיבות איננה בדיקה מסובכת והיא נעשית תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים חדשים שלא כרוכים בכניסה לצנרת או פירוקה. באמצעות מצלמה תרמוגרפית ניתן להיכנס למבנה מבלי לשבור קירות ולהרוס אותו, כך אפשר לגלות את מוקדי הרטיבות האפשריים.

  מטרת  בדיקת איתור נזילות מים

איתור נזילות באמצעות מצלמה טרמית היא עבודה המיועדת למומחים בתחום, ולכן יש להשאיר את העבודה בידי אנשים שיודעים כיצד לאתר נזילות בצורה הטובה ביותר ללא הרס מיותר. מטרתה של בדיקת איתור נזילות מים היא לאבחן צנרת מים ישנה שעשויה לגרום לבעיות רטיבות. באמצעות סריקה של האזור ניתן לאבחן האם מקור הרטיבות הוא בצנרת או כתוצאה מאיטום כושל.

למנוע נזקים בעתיד

בדיקת איטום היא בדיקה חיונית ביותר במטרה לאתר את הליקויים במבנה, כדי שתוכלו ליהנות מסביבת מגורים נעימה בלי תקלות לאורך זמן רב. בדיקת איטום יכולה לגלות ליקויים שונים שיכולים לפגוע בדירה שלכם ולמנוע את הנזקים השונים שיכולים לשבש את שגרת חייכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *