אל תהיו אטומים

איטום גגות, קירות או מרצפות הינו הליך חיוני ביותר לפני הכניסה לבית.על מנת שתוכלו ליהנות משהות במבנה,יש לבצע בדיקת ליקויי בניה לצורך איתור ליקויים שונים. אותם ליקויים עשויים לפגוע בביתכם.

איטום מבנה - בדק נדלן

אילו סוגים של בדיקות איטום ניתן לבצע

  • בדיקת איטום גג: הגג נועד להגן עלינו מפני פגעי מזג האוויר. לא משנה היכן אתם מתגוררים בין אם מדובר בפנטהאוז או בבית פרטי, יש לבצע את הבדיקה על מנת שהגג יישאר יבש. בנוסף, במהלך הבדיקה יש לבדוק את המרזבים ולוודא שהם לא סתומים. בדיקת איטום גגות מתבצעת באמצעות הצפה של הגג למספר ימים לצורך איתור ליקויים.
  • בדיקת איטום קירות: לרוב, לדירות יש קירות חיצוניים אותם יש לאטום בחומר הדוחה רטיבות. בדיקת איטום קירות תבטיח לכם שהקירות יישארו יבשים במשך כל השנה.בדיקת איטום קירות נדרשת לצורך איתור מקור רטיבות.
  • בדיקת איטום רצפה: הרצפה היא שטח עליו אתם הולכים, ולכן חשוב לבצע איטום.יש לבצע איטום בין הרצפה ליסודות שיהווה חסימה למקור רטיבות. ללא איטום קירות, המים יכולים לחלחל למקומות שונים בבית ולגרום להתקלפות טיח או צבע.
  • בדיקת איטום מרפסות: לפני התחלת התהליך של איטום מרפסת, יש לבצע בדיקת איטום. בדיקה זו מתבצעת באמצעות הצפה לפני תהליך הריצוף, זאת כדי למנוע את הרמתו במהלך הבדיקה.
  • בדיקת איטום מרתפים: המרתף הוא מקום בו אנחנו מניחים את החפצים שלנו בין אם מדובר באופניים או עגלות לילדים. בשל מיקומו מתחת לאדמה, המרתף עשוי להוות מקור להופעת רטיבות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *